Kamarádi ?

21. listopadu 2013 v 12:15 |  diary
Když se vlastně tak zamyslím, kdo tu pro mě ze všech těch mých rádoby kamarádů je, tak je to to nejmenší minimum . O některých jsem si myslela, že když budu potřebovat, tak tu pro mě jsou a o některých jsem si zas myslela, že by mi nikdy nedokázali pomoc. Jenže vlastně opak je pravdou, právě většina z těch, kteří se tváří jako kamarádi to dělají jenom proto, aby pak věci co mne nejvíc drtí mohli šířit dál nebo se mi prostě jen tak vysmáli.
Zatímco mezi nimi , těmi rádoby kamarády jsou Ti, kteří tu jsou pro mě už delší dobu a pomáhají mi vždy, když je opravdu potřebuju a jsou tu pro mě kdykoliv . Kdykoliv se na ně mohu spolehnout a i když mám někdy nálady, kdy mi je všechno jedno, tak to není tím, že bych je přestala mít ráda, ale prostě jednou za čas se vlastně potřebuju 'zhroutit' a být na všechno sama, urovnat si to v hlavě a vybrečet se u zamilovaných filmů, smutných písniček a fotek , které mi připomínají ty nejšťastnější dny v mém životě , protože pak si těch lidí začnu vážit ještě víc, že to se mnou všechno trpí. Když si vzpomenu, kolikrát jim vlastně všechny moje problémy a zároveň i věci ze kterých mám radost vyprávím, tak se někdy i divím, že to se mnou vydrží.
A pak tu jsou Ti o kterých jsem si myslela, že by je moje problémy nezajímaly. Ti o kterých jsem si myslela , že si s nimi nikdy rozumět nebudu nebo prostě mi nepadnou do oka, ale když fakt přišly ty chvíle, kdy mi bylo jedno, kdo u mě stojí a utěšuje mně, hlavně že tam někdo je, tak jsem poznala, kolik lidí v sobě ukrývá něco báječnýho a že nezáleží na barvě pleti a ani na tom jak ten člověk vypadá, ale to, co skrývá uvnitř sebe . A proto ať už Tě trápí kluci, škola, kamarádství nebo cokoliv jinýho, nezatěžuj se s tím - jediný co tě může dostat do kolen je ztráta blízkého člověka a nebo rodina. Proto se směj každým dnem na svět a nezatěžuj se něčím, co přijde ještě minimálně tisíckrát! Don't worry, be happy :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama